Data: 12.06.2023 r., godz. 17.00    264
.

W dniu 12.06.2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla rodziców i nauczycieli "Relacje i dobra komunikacja z dzieckiem" poprowadzone przez dr Wojciecha Wierzejskiego.
To była bardzo cenna lekcja, dla nas dorosłych, potwierdzona praktycznymi wskazówkami do codziennej realizacji.

dr Wojciech WIERZEJSKI - doktor nauk społecznych, etyk, filozof, wykładowca akademicki (wydział pedagogiki UKSW), autor książek, szczęśliwy ojciec trzech córek. Prezes Fundacji Centrum Rozwoju Społecznego i Obywatelskiego. Koordynator projektów unijnych (edukacyjnych i zdrowotnych). Absolwent WFiS Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych z rolnictwa (SGGW) i nauk o polityce (Collegium Civitas). Ukończył kurs „Rodzicielstwo z pozytywną dyscypliną”. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i rodziców. W 2022 roku został odznaczony honorowym wyróżnieniem przyznawanym przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej - Odznaką Meritis pro Familia, która została przyznana za działalność naukową i edukacyjną w obszarze komunikacji rodzicielskiej, życia rodzinnego i rozwiązywania konfliktów.