WSPÓŁPRACUJEMY Z RODZICAMI
NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Naszym sukcesem pedagogicznym jest pozyskanie rodziców jako pierwszych i najważniejszych sojuszników, współodpowiedzialnych za tworzenie warunków sprzyjających zdrowiu oraz prawidłowemu i wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Rodzice aktywnie uczestniczą w planowaniu i zarządzaniu przedszkolem. Wspomagają przedszkole w różnych formach działalności. Chętnie współpracują w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Biorą udział zajęciach otwartych, prelekcjach, zebraniach i uroczystościach przedszkolnych. Korzystają z warsztatów doskonalących ich umiejętności wychowawcze. Czują współodpowiedzialni za edukację i wychowanie swoich dzieci. W przedszkolu działa Rada Rodziców, która wspiera działalność przedszkola. Dzięki gromadzonym dobrowolnym składkom finansowane są koncerty muzyczne, spotkania teatralne, wycieczki i inne niespodzianki dla dzieci.

WSPÓŁPRACA ZE ŚRODOWISKIEM
LOKALNYM

Współpracujemy z licznymi placówkami oświatowymi i miejscowymi instytucjami, dzięki którym wzbogacamy i uatrakcyjniamy proces dydaktyczno - wychowawczy. Udane formy współpracy warunkują pozyskiwanie sponsorów, których pomoc i wsparcie wpływa na prestiż naszego przedszkola.

Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 13.12.2007 r., godz. 12.18
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kiliś, data: 13.12.2007 r., godz. 12.18