-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -   Redakcja  -  
-
- -
Przedszkole Miejskie nr 3
im. Koszałka Opałka w Legionowie
ul. Zegrzyńska 71,
05-119 Legionowo
tel./fax: (0-22) 772-96-66
e-mail: przedszkolem3@o2.pl
Foto
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Zaproszenie

Tytuł: Nowe etapy i karta zapisu na dyżur wakacyjny
Typ: Wszystkie
Data wydarzenia: 17.04.2020 r., godz. 08.00
Miejsce: przedszkole
 
Szanowni Rodzice,

Nowe etapy dyżuru wakacyjnego i karta na dyżur wakacyjny tylko dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 3 których rodzice zarejestrowali się w systemie rekrutacyjnym do dnia 29.04.2020 są do pobrania w zakładce "dyżur wakacyjny/dyżur wakacyjny 2019/2020"Zawieszamy realizację harmonogramu zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2020 r. w dotychczasowej formule związanej z przemieszczaniem się dzieci między placówkami.
Biorąc pod uwagę obowiązujący stan epidemii w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówek pracujemy nad zmianą organizacji opieki w lipcu i sierpniu 2020 r. Przedszkola nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.
Na podstawie danych o liczbie dzieci, których rodzice dokonali rejestracji w systemie rekrutacyjnym na dyżur wakacyjny zostaną ustalone nowe terminy pracy przedszkoli z uwzględnieniem dwutygodniowej przerwy technicznej (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania placówki). Terminy zostaną określone po ich uzgodnieniu przez dyrektorów wspólnie z radami rodziców.
Oddziały przedszkolne w samodzielnych szkołach podstawowych nie będą pełniły dyżuru w związku z pojedynczymi przypadkami zgłoszeń dzieci z tych oddziałów w systemie rekrutacyjnym.
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta i poszczególnych placówek pod koniec maja.


W zakładce /dyżur wakacyjny/ zamieszczone są informacje dotyczące zapisów na dyżur wakacyjny.
Prosimy zapoznać się z zasadami i harmonogramem.
Procedura zapisów odbywać się będzie w formie elektronicznej.

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 19.12.2018 r., godz. 13.40
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 29.05.2020 r., godz. 10.21
Liczba odwiedzin: 1029