Tytuł: Nowe etapy i karta zapisu na dyżur wakacyjny
Typ: Wszystkie
Data wydarzenia: 17.04.2020 r., godz. 08.00
Miejsce: przedszkole

Szanowni Rodzice,

Zawieszamy realizację harmonogramu zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2020 r. w dotychczasowej formule związanej z przemieszczaniem się dzieci między placówkami.
Biorąc pod uwagę obowiązujący stan epidemii w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówek pracujemy nad zmianą organizacji opieki w lipcu i sierpniu 2020 r. Przedszkola nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.
Na podstawie danych o liczbie dzieci, których rodzice dokonali rejestracji w systemie rekrutacyjnym na dyżur wakacyjny zostaną ustalone nowe terminy pracy przedszkoli z uwzględnieniem dwutygodniowej przerwy technicznej (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania placówki). Terminy zostaną określone po ich uzgodnieniu przez dyrektorów wspólnie z radami rodziców.
Oddziały przedszkolne w samodzielnych szkołach podstawowych nie będą pełniły dyżuru w związku z pojedynczymi przypadkami zgłoszeń dzieci z tych oddziałów w systemie rekrutacyjnym.
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta i poszczególnych placówek pod koniec maja.

W zakładce /dyżur wakacyjny/ zamieszczone są informacje dotyczące zapisów na dyżur wakacyjny.
Prosimy zapoznać się z zasadami i harmonogramem.
Procedura zapisów odbywać się będzie w formie elektronicznej.

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 19.12.2018 r., godz. 13.40
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 29.05.2020 r., godz. 10.21