Tytuł: KONKURS
Typ: Wszystkie
Data wydarzenia: 02.04.2019 r., godz. 06.30
Miejsce: przedszkole

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu organizowany będzie konkurs muzyczny pt. „Zaśpiewajmy Koszałkowi Opałkowi”.
Konkurs na piosenkę dla naszego patrona przedszkola Koszałka Opałka z okazji jego 11 urodzin odbędzie się 04 kwietnia 2019 r.
Zgłoszenia dzieci do udziału w konkursie prosimy kierować do wychowawców grup do 02 kwietnia 2019 r.

REGULAMIN KONKURSU MUZYCZNEGO
„Zaśpiewajmy Koszałkowi Opałkowi”
NAZWA KONKURSU:
Przedszkolny konkurs muzyczny: „Zaśpiewajmy Koszałkowi Opałkowi”.
Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 3 im. Koszałka Opałka
w Legionowie
– osoba odpowiedzialna: Joanna Kiraga

CELE:
- rozwijanie zdolności wokalnych dzieci,
- rozwijanie umiejętności poprawnej wymowy, właściwej modulacji głosu, jego siły,
- pobudzanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola,
- prezentacja umiejętności przedszkolaków,
- próba pokonania nieśmiałości dzieci poprzez publiczny występ.

ZASADY UCZESTNICTWA:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-, 4-, 5- i 6-letnich;
2. Konkurs będzie miał formę prezentacji własnego utworu muzycznego o tematyce patrona przedszkola Koszałka Opałka.
3. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przestrzegania limitu czasowego prezentacji – maksymalnie 5 min. Jego przekroczenie może skutkować przerwaniem występu.
4. Zgłoszenia do konkursu odbywają się poprzez zgłaszanie chętnych dzieci do wychowawcy grupy do dnia 02.04.2019r.
5. Wraz ze zgłoszeniem należy podać tekst wybranej piosenki oraz płytę z wybranym utworem muzycznym (dla dzieci, które chcę śpiewać z podkładem instrumentalnym bądź instrumentalno-wokalnym) oraz rekwizyty.
6. Organizator powołuje Komisję Konkursową, która oceniać będzie: walory głosowe, muzykalność, sposób aranżacji, ogólny wyraz artystyczny oraz inne środki artystyczne.
7. Komisja Konkursowa przyzna 6 nagród (3 miejsca w kategorii dzieci 3-4- letnich oraz 3 miejsca w kategorii 5-6-latków) oraz nagrody pocieszenia.
8. Konkurs odbędzie się dnia 04.04.2019r. o godz. 10.00.

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 17.10.2018 r., godz. 10.33
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 19.03.2019 r., godz. 13.04