(Zam: 14.10.2009 r., godz. 13.31)

Święto nauczycieli i wszystkich pracowników

Dzień Edukacji Narodowej

Grupa sześciolatków zaprezentowała program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci przygotowanym programem artystycznym wyraziły swoje życzenia i wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola.
Od słów zaczerpniętych z życzeń dla wszytkich pracowników oświaty Prezydenta Miasta Legionowa - pani dyrektor zaczęła swoje podziękowanie , życzenia oraz słowa uznania dla codziennej pracy. Wręczyła przyznane nagrody dyrektora dla nauczycieli i pracowników administracj i obsługi.
Dzień Edukacji Narodowej

Poinformowala, że nauczycielki naszego przedszkola Pani Krystyna Traczyk i Pani Elżbieta Lewandowska otrzymały nagrodę Przezydenta Miasta Legionowo podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej.
Rada Rodziców podziękowała wszystkim za ich trudną pracę włożoną w wychowanie dzieci.

Wytworzył: M. Kiliś, data: brak danych
Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 14.10.2009 r., godz. 13.31