Wznowienie działalności przedszkola
(Zam: 13.05.2020 r., godz. 11.06)

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 informuje wszystkich zainteresowanych Rodziców o wznowieniu działalności Przedszkola od dnia 18 maja 2020, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Zgodnie z wytycznymi opracowane zostały Procedury Bezpieczeństwa, pozytywnie zaopiniowane przez Inspektora BHP oraz Sanepid w Legionowie.
Przewidują one ścisłe zasady organizacyjne umożliwiające pobyt dzieciom (w ograniczonej liczbie tylko 12 dzieci maksymalnie do jednej sali).
Jednocześnie informuję, że organizacja Przedszkola w nowych warunkach nie gwarantuje dzieciom powrotu do swoich sal i swoich nauczycieli.
Każdy Rodzic, który zadeklarował powrót dziecka do Przedszkola ma obowiązek dostosować się do nowych zasad organizacyjnych i przestrzegać Procedur Bezpieczeństwa. Wprowadzone Procedury i ścisłe zachowanie zasad nie gwarantują nikomu, ani dzieciom, ich rodzinom, ani pracownikom Przedszkola, że na terenie placówki nie dojdzie do zarażenia wirusem COVID -19.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zaistniałych zmian, Rodzice zostaną o tym powiadomieni. Serdecznie proszę o obserwację komunikatora na iprzedszkole, które pozwala szybko dotrzeć do wszystkich Państwa.
Rodziców, którzy zadeklarowali już powrót dziecka do Przedszkola i wszystkich innych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa zamieszczonymi w zakładce: Akty normatywne/Regulaminy/Procedura Bezpieczeństwa Covid-19.
Proszę o kontakt z Przedszkolem w ważnych sprawach za pomocą komunikatora iprzedszkole lub mailowo: przedszkolem3@o2.pl.

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 13.05.2020 r., godz. 11.06
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 13.05.2020 r., godz. 11.30