CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE!
(Zam: 04.05.2020 r., godz. 10.23)

Zapraszamy do głosowania

DRODZY RODZICE
ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA W KONKURSIE CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE!

W ramach programu „Czyściochowego Przedszkola” odbywa się konkurs, w którym nasze przedszkole wzięło udział. W każdym miesiącu 100 przedszkoli z największą liczbą zdobytych głosów wygrywa kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł, umożliwiającą zakup produktów higienicznych na potrzeby przedszkola.
Konkurs w „Czyściochowym Przedszkolu” jest elementem inicjatywy edukacyjnej drogerii Rossmann realizowanej w ramach programu Rossnę! Junior. Czyściochowe Przedszkole wspiera nauczycieli i rodziców, aby nauczyć najmłodszych, jak samodzielnie dbać o każdy aspekt zdrowego i czystego ciała.
Więcej o informacji o programie na: www.czysciochowo.pl.
Zasady głosowania:
• głosować w konkursie mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior;
• codziennie można oddać jeden głos;
• głosowanie trwa od 2 marca do 30 czerwca i odbywa się w miesięcznych turach – każdy miesiąc to nowe głosowanie i nowi wygrani!;
• w głosowaniu biorą udział przedszkola, które zarejestrowały się w programie Czyściochowe przedszkole na www.czysciochowo.pl, przeprowadziły zajęcia na temat higieny i zgłosiły pracę konkursową;
• co miesiąc 100 przedszkoli z największą liczbą głosów wygrywa kartę podarunkową o wartości 500 zł na zakupy higieniczne w drogeriach Rossmann.
ABY ZWIĘKSZYĆ SZANSE NASZEGO PRZEDSZKOLA NA WYGRANĄ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW DZIECI DO ZAANGAŻOWANIA – CODZIENNIE KAŻDY UCZESTNIK PROGRAMU ROSSNĘ! JUNIOR MOŻE ODDAĆ JEDEN GŁOS.
GŁOSOWANIE TRWA DO KOŃCA MAJA.
PONIŻSZY LINK PROSZĘ SKOPIOWAĆ I ZAGŁOSOWAĆ.
DZIĘKUJĘ

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 04.05.2020 r., godz. 10.23