Informacja dla rodziców
(Zam: 26.03.2020 r., godz. 09.55)

zdalne nauczanie

Szanowni Państwo,
Na całym świecie trwa pandemia koronawirusa. Coś, czego nikt z nas się nie spodziewał. Jest to sytuacja, która niewątpliwie zaskoczyła nas wszystkich swoim zasięgiem i siłą. Jesteśmy w nowej, szczególnej sytuacji # ZOSTAŃ W DOMU. W tych trudnych dla wszystkich okolicznościach zostaliśmy zobowiązani do zdalnego nauczania.

1) NAUCZANIE NA ODLEGŁOŚĆ jest wyzwaniem dla Rodziców, dzieci ale także nas nauczycieli. Chcemy, aby wasze dzieci mogły korzystać z materiału dydaktycznego zgodnego z zaplanowaną tematyką w realizacji podstawy programowej. Zamieszczamy ( raz w tygodniu) w zakładkach grupowych zadania, ćwiczenia, opowiadania, wiersze, ciekawostki, które są dla dzieci i Państwa naszą propozycją. Zachęcamy do wspólnych zabaw, miłego spędzania czasu. Potraktujcie przykładowe zadania jako inspirację do twórczych działań. Zachęcajcie dzieci do różnych aktywności (niekoniecznie tylko z wykorzystaniem komputera) szczególnie tych zwykłych, wspólnie wykonywanych codziennych czynności. Pamiętajmy, że dobro dziecka zapewnienie mu bezpieczeństwa jest najważniejsze. Uczmy się "Razem być" w każdej sytuacji.

2) KONTAKT MAILOWY. Do Państwa dyspozycji jest cała kadra pedagogiczna naszego przedszkola. W zakładkach grupowych dostępne są dla Państwa maile nauczycieli pracujących na co dzień z waszymi dziećmi. Zachęcamy do kontaktów w razie wątpliwości, pytań, podpowiedzi czy wsparcia. Nauczyciele będą odpowiadać na państwa pytania najszybciej jak to możliwe. Jeżeli chcecie podzielić się tym, jak wspólnie spędzacie czas, co ciekawego robicie to przysyłajcie także swoje zdjęcia. W miarę możliwości będziemy je publikować, jeżeli wyrazicie na to zgodę poprzez przesłanie jej na adres: przedszkolem3@o2.pl

Szanowni Rodzice!
Życzymy, aby ten czas był dla Was czasem dobrej aktywności, przeżytej w atmosferze radości i ciepła rodzinnego.
Życzymy wytrwałości, dużo radości i dużo zdrowia dla waszych rodzin.
Dyrektor i kadra pedagogiczna

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 26.03.2020 r., godz. 09.55