"Brzechwa i Tuwim dzieciom"
(Zam: 05.12.2019 r., godz. 11.51)

konkurs recytatorki

„Brzechwa i Tuwim Dzieciom”- konkurs recytatorski
Dawno w naszym przedszkolu nie było takiego wydarzenia. 29 listopada chętne dzieci z każdej grupy mogły wystąpić przed pozostałymi przedszkolakami recytując wybrany wiersz Jana Brzechwy lub Juliana Tuwima. Na scenie pojawili się reprezentanci od najmłodszych bywalców przedszkola po sześciolatki. Wielu naszych artystów założyło strój adekwatny do recytowanego utworu. Pojawił się więc na przykład Pan Hilary, Kaczka Dziwaczka, Murzynek Bambo, a także kucharka, biedroneczka czy Samochwała. Przygotowanie dzieci do występu leżało po stronie rodziców i w tym momencie kierujemy serdeczne podziękowania w ich stronę za poczynione starania. Nasi artyści musieli wykazać się wielką odwagą, aby pokonać swoje lęki, obawy, wstydliwość, skromność, nieśmiałość i wystąpić przed tak dużą publicznością. Dlatego zostali wszyscy nagrodzeni wielkimi oklaskami oraz dyplomami i książkami.
Gratulujemy uczestnikom konkursu.
Konkurs to część innowacji „Nasze Talenty” , której autorem jest Maryla Liszkiewicz.

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 05.12.2019 r., godz. 11.51
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 05.12.2019 r., godz. 15.24