(Zam: 26.04.2018 r., godz. 10.00)

30 lat minęło...

18 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia przedszkola. Naszą galę uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski, Prezes KZB Legionowo Spółka z o.o. Irena Bogucka, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Anna Łasińska, dyrektorzy szkół i przedszkoli legionowskich, żłobka, Rada Rodziców naszego przedszkola i emerytowani pracownicy. Ceremonię prowadziła nauczycielka Joanna Kiraga, która powitała wszystkich i zaprosiła do odśpiewania przedszkolnego hymnu, po którym nastąpiła część oficjalna. Były krótkie przemowy, podziękowania, gratulacje, wyróżnienia (piękny album dla pracowników z trzydziestoletnim stażem) i prezenty (dla przedszkolaków od Prezydenta i dyrektorów legionowskich przedszkoli), a z nimi uściski i wzruszenia. Głos zabrali: Prezydent Roman Smogorzewski, dyrektor Małgorzata Kiliś, przewodniczący Rady rodziców i dyrektor Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 5 w Legionowie Elżbieta Rucińska. Otrzymaliśmy również List Gratulacyjny od Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie.
Następną częścią programu była inscenizacja starszaków z grupy V i VI pod tytułem "O Krasnoludkach i o sierotce Marysi" wzbogacona udziałem wszystkich grup wiekowych, po której nastąpił pokaz multimedialny" Rok jubileuszowy"To szczególny pokaz w historii przybliżający wizerunek, osiągnięcia i działalność naszego przedszkola. No i przyszedł ostatni najsłodszy etap naszego święta, tort od Koszałka Opałka. Na koniec pani Asia zaprosiła gości do oglądania kroniki przedszkolnej i wystawy konkursowej pod tytułem "Koszałek Opałek nasz mały krasnalek". Były to przestrzenne arcydzieła wykonane przez dzieci i z pomocą rodziców.

Julileusz

Julileusz