w Legionowie

Święto Patrona
(Zam: 09.05.2017 r., godz. 07.57)

26.04.2017

W dniu 26 kwietnia obchodziliśmy IX rocznicę nadania naszemu przedszkolu imienia Koszałka Opałka. Wszystkie przedszkolaki ubrane były na czerwono, aby zaakcentować solidarność z naszym krasnalkowym patronem.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia pt. „Witajcie w naszej bajce”w wykonaniu dzieci z grupy III. Przedszkolaki wykazały się również znajomością literatury dziecięcej biorąc udział w quizie czytelniczym „Jaka to bajka?”. Każda grupa miała także okazję do zaprezentowania przygotowanej dla Koszałka Opałka piosenki. Naszym gościem był Wiceprezydent Miasta Legionowo , pan Piotr Zadrożny, który przeczytał dzieciom jedną z książeczek wykonanych na konkurs literacko- plastyczny „Nowe przygody Koszałka Opałka”. Uroczystość zakończyła się miłą niespodzianką w postaci urodzinowego tortu i prezentów dla każdej grupy, które w imieniu naszego krasnalkowego patrona wręczyła Pani Dyrektor.

urodziny Koszałka Opałka

urodzinowy tort