Cała Polska czyta dzieciom
(Zam: 24.01.2017 r., godz. 13.51)

gr III

W naszym przedszkolu nadal propagujemy i kontynuujemy idee głośnego czytania przez zaproszonych gości. W grudniu odwiedziła nas mama Zuzi z grupy III, która stworzyła świąteczny klimat czytając przedszkolakom książki o Świętym Mikołaju oraz „ Opowiadania Wigilijne pod choinkę” od polskich pisarzy.
Również młodzież z pobliskiego Gimnazjum nr 4 odwiedza nas co miesiąc, czytając przedszkolakom wiersze, bajki i baśnie. Starsze koleżanki i koledzy, aby uatrakcyjnić spotkania z dziećmi, przygotowują scenki, pomoce i ciekawe zabawy. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekują na kolejną wizytę, aby dowiedzieć się jak zakończyły się przygody pingwinka Kleofaska i pochwalić samodzielnie wykonanymi książeczkami.

gr. III

Wytworzył: D. Bargłowska, data: brak danych