Akcja
(Zam: 29.11.2016 r., godz. 12.54)

"Cała Polska czyta dzieciom"

Rodzice dzieci z III grupy bardzo aktywnie włączyli się w realizację założeń ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.
W październiku naszym gościem była mama Arka, która przeczytała przedszkolakom bajkę z uwielbianej przez nie serii, o sympatycznym żółwiku Franklinie. Dzieci dowiedziały się jak czyniąc zwyczajne rzeczy można stać się super bohaterem.
Listopad poświęcony był polskim baśniom i legendom. Dzięki „Legendzie
o tarczy i mieczu” Hanny Łochockiej, którą przeczytał tata Wiktora, dzieci poznały historię herbu naszej stolicy. Pan kapitan opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, a także zademonstrował sprzęt indywidualnego wyposażenia żołnierza.
Bardzo dziękujemy rodzicom za tak czynne zaangażowanie i poświęcony czas. Zapraszamy do dalszego udziału w zajęciach. Pamiętajmy, że codzienne głośne czytanie rozbudza w dzieciach fantazję, wzbogaca ich wiedzę i wyobraźnię.

grupa III

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 29.11.2016 r., godz. 12.54