Festyn
(Zam: 20.06.2016 r., godz. 09.10)

Dzień Rodziny

17 czerwca w ogrodzie naszego przedszkola odbył się EKO-FESTYN. Rodzice z pomocą nauczycieli przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Każda grupa miała swój tematyczny stragan. Dzieci poznawały zasady zdrowego stylu życia i dbania przyrodę poprzez różnorodne działania. Zdobywały odznakę zdrowego przedszkolaka, tworzyły balonowe zwierzątka, wykonywały maski (papieroplastyka), malowały z udziałem rodziców plakaty o tematyce ekologicznej. Było też malowanie buziek i zabawy sprawnościowe. Dużym powodzeniem cieszył się stragan z hasłem ADOPTUJ PSZCZOŁĘ z udziałem pszczół przywiezionych przez pszczelarza. Dzieci dowiedziały się o ginących pszczołach i właściwościach miodu. Udało się nam zaadoptować 244 pszczoły. Pieniądze przekazane zostaną na fundację organizującą akcję Adoptuj pszczołę. Całą zabawę umilał nam tata Olafa, który prowadził i zbawiał wszystkich uczestników festynu.

piknik

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 20.06.2016 r., godz. 09.10