XIV Międzyprzedszkolne Warsztaty Twórcze
(Zam: 05.05.2016 r., godz. 15.07)

"Wiosenna pogoda"

W dniu 27 kwietnia 2016r. odbyły się w naszym przedszkolu XIV Międzyprzedszkolne Warsztaty Twórcze pod hasłem „Wiosenna pogoda” prowadzone przez Joannę Kiraga i Ewę Żelechowską. Celem tego spotkania było przybliżenie dzieciom i nauczycielom z legionowskich przedszkoli modelu Naturalnej Nauki Języka w pracy z dziećmi. Podczas zajęć przeczytałyśmy książkę ze Słonecznej Biblioteki pt. „Burza”, następnie dzieci projektowały puzzle ukazujące ulubioną porę roku. Przedszkolaki pracowały też indywidualnie lub grupowo w kącikach zainteresowań, rozwijały swoją kreatywność podczas zabawy w prezentera telewizyjnego oraz integrowały się w trakcie wielu zabaw. Warsztaty zakończyły się wręczeniem dyplomów i książeczek oraz słodkim poczęstunkiem.

prezentacja

zabawy