Jesienny Bal Sportowca
(Zam: 30.11.2015 r., godz. 15.07)

spotkanie

W piątek 27 listopada na „Jesiennym Balu Sportowca” swoją obecnością zaszczycił nas pan Robert Andrzejuk. Pan Robert jest szpadzistą, srebrnym medalistą igrzysk olimpijskich w Pekinie w turnieju drużynowym, brązowym medalistą mistrzostw świata oraz złotym medalistą mistrzostw Europy w drużynie. Spotkanie miało uroczysty charakter, odśpiewano hymn przedszkola. Pan Robert przybył do nas w swoim sportowym stroju reprezentanta Polski. Opowiedział nam jak zaczęła się jego przygoda ze sportem i przedstawił istotne aspekty uprawianej przez niego dyscypliny. Opowiedział o treningach, o sposobach zadawania uderzeń oraz o tym jak ważna jest postawa szermiercza jak i odpowiednie buty i strój zawodnika. Pokazał nam swoje medale. Każde dziecko mogło wziąć je do rąk i dokładnie obejrzeć. Przedszkolaki z uwagą obserwowały gościa, słuchały ciekawostek o tajnikach tej dyscypliny, a chętne dzieci mogły spróbować zmierzyć się z mistrzem w walce. Podczas balu wspólna zabawa z gościem przyniosła dzieciom wiele radości i niezapomnianych chwil. Odwdzięczyliśmy się śpiewając wesołą piosenkę i ofiarowując panu Robertowi pamiątkowy dyplom. Wizyta była dla dzieci nowym doświadczeniem, które będą z pewnością długo i miło wspominać.
Dziękujemy panu Robertowi za miłe i interesujące spotkanie i życzymy jak najwięcej sportowych sukcesów.

spotkanie ze sportowcem

spotkanie ze spotrowcem