Przedszkolaki w Centrum Olimpijskim w Warszawie
(Zam: 31.12.2008 r., godz. 10.06)

Dnia 17 grudnia 2008 r. dzieci gr V i VI pojechały na wycieczkę do Centrum Olimpijskiego.

Po miłym powitaniu przeszliśmy do sali kinowej, gdzie nasze przedszkolaki obejrzały z ciekawością filmy z serii" Olimpiada Bolka i Lolka", zachęcajace do uprawiania rożnego rodzaju sportów.

centrum olimpijskie

Nastepnie spotkaliśmy się z polskim olimpijczykiem, florecistą Marianem Sypniewskim. Sportowiec opowiadał dzieciom o uprawianej przez siebie dyscyplinie sportu. Przedszkolaki zobaczyły jak wyglada szpada, szabla i floret. Dowiedziały się czym sie różnią. Dzieci serdecznie podziękowały za spotkanie, a następnie same miały możliwość sprawdzenia się w dyscyplinie sportowej - wioślarstwie. Każde chętne dziecko próbowało swoich sił na symulatorach wioślarstwa.
centrum olimpijskie

Dzieci przywiozły miłe i niezapomniane wrażenia z wycieczki oraz drobne pamiątki.

Dziękujemy mamie Ady z gr V za zorganizowanie spotkania.

Wytworzył: Ma. Liszkiewicz, data: brak danych
Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 31.12.2008 r., godz. 10.06