Olimpiada sportowa
(Zam: 14.02.2014 r., godz. 11.04)

"Ćwiczyć każdy może"

13 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 8 odbyła się Przedszkolna Olimpiada pod hasłem „Ćwiczyć każdy może”, w której brały udział dzieci z grupy V i VI oraz pięć zerówek szkolnych.
Zawody rozpoczęły się pokazem taekwondo w wykonaniu uczniów (w tym licznych absolwentów naszego przedszkola).
Później dzieci zostały zaproszone do zabawy integracyjnej ze śpiewem „Gimnastyka’ i ogólnej rozgrzewki.
Uczestnicy olimpiady rywalizowali w siedmiu konkurencjach w zespołach sześcioosobowych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przestrzeganiem zasad fair play bardzo starały się wygrać. Nagrodą dla każdej grupy był złoty medal i dyplom oraz indywidualne dyplomy dla każdego uczestnika zawodów.
Całe spotkanie przebiegało w niezwykle miłej
i przyjaznej atmosferze, a dla naszych przedszkolaków było ważnym nowym doświadczeniem.

pokaz taekwondo

rozgrzewka