Spotkanie z policją
(Zam: 08.10.2013 r., godz. 09.30)

25.09.2013r.

W środę 25 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci ze wszystkich
grup z policjantką p. E. Kuligowską z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Spotkanie rozpoczęło się od powitania zaproszonego gościa. Dzieci obejrzały mundur pani policjantki oraz zapoznały się z pracą policjanta. Pani policjantka przypomniała dzieciom, w jaki sposób i w jakich miejscach należy przechodzić przez jezdnię. Zwróciła również uwagę dzieci na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu i na ulicy. Przestrzegła dzieci przed spotkaniami i rozmowami z nieznajomymi osobami, otwieraniem drzwi osobom nieznanym, odbieraniem telefonów, podawaniem adresu osobom nieznanym. Dzieci miały również możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały zaproszonym gościom.

spotkanie z policją

Wytworzył: M.Tkaczyk, data: brak danych