Święto Edukacji Narodowej
(Zam: 16.10.2008 r., godz. 11.36)

" Dzisiaj Dzień Nauczyciela. nasze Panie święto mają. Przedszkolacy więc gorąco wiele życzeń im składają"

Grupa sześciolatków zaprezentowała program artystyczny z okazji Święta Edukacji Narodowej. Dzieci wierszem, piosenką i tańcem wyraziły swoje życzenia i wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola.
"Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie czlowieka"- M. Mendelssohn,
Od tych słów zaczerpniętych z życzeń dla wszytkich pracowników oświaty od Mazowieckiego Kuratora Oświaty - pani dyrektor zaczęła swoje podziękowanie , życzenia oraz słowa uznania. Wręczyła przyznane nagrody dyrektora dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.
Poinformowala, że nauczycielka - wicedyrektor naszego przedszkola Pani Izabela Komor otrzymała nagrodę Przezydenta miasta Legionowo podczas miejskich obchodów Święta Edukacji Narodowej.
Rada Rodziców podziękowała wszystkim za ich trudną pracę włożoną w wychowanie dzieci.

Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 16.10.2008 r., godz. 11.36
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kiliś, data: 16.10.2008 r., godz. 13.13