w Legionowie

Dni Otwarte w legionowskich szkołach.
(Zam: 05.03.2013 r., godz. 10.02)

Spotkajmy się w szkole!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Dzieci z roczników 2006 i 2007!

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na Dni Otwarte w naszych szkołach, które organizujemy wzorem lat ubiegłych przed rozpoczęciem rekrutacji do klas pierwszych i oddziałów „zerowych”. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniach Rodziców i Opiekunów dzieci sześcioletnich, którzy będą podejmować decyzję, czy zapisać dziecko do „zerówki” czy klasy pierwszej. Warto zobaczyć, jak przygotowaliśmy nasze szkoły na przyjęcie najmłodszych i przekazać nam ewentualne uwagi oraz sugestie.
Każda szkoła przygotowała ciekawy program Dni Otwartych, podczas których odbędą się m.in. spotkania z dyrektorem szkoły i nauczycielami, wykłady specjalistów na temat dojrzałości szkolnej i rozwoju dziecka, zajęcia pokazowe z udziałem dzieci oraz zwiedzanie szkoły. Szczegółowy program spotkań zamieszczony jest na stronach internetowych poszczególnych szkół.
Bardzo liczymy, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie.
Miło nam będzie Państwa gościć.

Dyrektorzy legionowskich szkół

Terminy Dni Otwartych 2013

19 marca godz. 18.00
Zespół Szkół nr 1, ul. Zakopiańska 4

6 marca godz. 18.00
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2, ul. Jagiellońska 67

13 marca godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 3, ul. Wł. Broniewskiego 7

14 marca godz.18.00
Zespół Szkolno – Przedszkolny ul. Jana Pawła I nr 2

4 – 8 marca
4.03. godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Królowej Jadwigi 7

20 marca godz. 18.00
Zespół Szkół ul. Zegrzyńska 3

Wszystkie informacje dostępne na stronach Urzędu Miasta Legionowo.
www.legionowo.pl