(Zam: 21.02.2013 r., godz. 09.14)

Ulgi w opłatach za przedszkole

Miasto Legionowo od lat prowadzi działania na rzecz upowszechnienia edukacji przedszkolnej, rozbudowuje placówki oświatowe, udoskonala bazę sportową, modernizuje place zabaw. W ramach Miejskiego Programu Promocji Zdrowia realizowane są zadania skierowane do rodziców i ich pociech. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie w mieście Karty Dużej Rodziny.
Karta dostępna będzie dla wszystkich rodzin, niezależnie od dochodów, które mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia, lub 24 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Wszystkie dzieci i przynajmniej jeden rodzic muszą być zameldowani na terenie Legionowa. Karta obejmuje także członków rodzin zastępczych. Aby otrzymać kartę, wystarczy złożyć wniosek w Wydziale Spraw Obywatelskich.
Szczegółowe informacje na temat Karty Dużej Rodziny znajdują się na stronie Urzędu Miasta Legionowo : www.legionowo.pl
Rodziny uprawnione do skorzystania z oferty przewidzianej programem Karty Dużej Rodziny zobowiązane są do złożenia w przedszkolu wniosku o przyznanie ulg. Przyznanie ulgi musi być poprzedzone okazaniem przez rodzica otrzymanej z Urzędu Karty wraz z dowodem tożsamości. Zniżka zostaje udzielona od początku miesiąca, który nastąpi po złożeniu wniosku w przedszkolu.

Wniosek do pobrania w zakładce: Załatw sprawę.

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 21.02.2013 r., godz. 09.14
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Biernacka, data: 21.02.2013 r., godz. 09.14