IV URODZINY KOSZAŁKA OPAŁKA
(Zam: 25.04.2012 r., godz. 11.26)

17.04.2012r.

Za nami IV-te urodziny Koszałka Opałka.
Tegoroczna uroczystość przypominająca nadanie imienia naszemu przedszkolu przebiegała pod hasłem „Dzień nauki” i odbyła się 17.04.2012 roku.
Z tej okazji dzieci z grupy IV przygotowały występ artystyczny pod tytułem „Mikołaj Kopernik – nasz polski astronom”. Dla Koszałka Opałka dzieci z pozostałych grup śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Panowała miła i radosna atmosfera.
Punktem kulminacyjnym urodzin krasnoludka Koszałka Opałka było odśpiewanie przedszkolnego hymnu, oraz wjazd do sali wspaniałego tortu, którym poczęstowały się wszystkie dzieci.

IV urodziny

Po południu w każdej grupie odbyły się warsztaty pod hasłem „Eksperymenty i wynalazki dla Koszałka Opałka”. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć interesujące doświadczenia z powietrzem i wodą, zaobserwować proste zjawiska fizyczne. Zajęcia pobudziły ciekawość dzieci, zachęciły do własnych działań twórczych.
nasze eksperymenty

Wprowadził: Katarzyna Biernacka, data: 25.04.2012 r., godz. 11.26