Wycieczka na pocztę
(Zam: 09.06.2011 r., godz. 15.21)

gr VI

Dnia 31.05.2011 r. grupa VI ( starszaki) wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego nr 5 Legionowo, aby przyjrzeć się pracy poczty, poznać drogę listu od nadawcy do adresata i innych usług pocztowych.
Dzięki uprzejmości Pani Naczelnik Urzędu Pocztowego Moniki Grzyb dzieci mogły obejrzeć różne pomieszczenia i urządzenia pocztowe oraz czynności wykonywane przez pracowników poczty.
Naszą przewodniczką była zatrudniona tam mama Sandry, Pani Agnieszka Pazio.

poczta gr VI

Każde dziecko wysłało list do swoich rodziców, wrzucając go do dużej czerwonej skrzynki.
Najbardziej spodobało się przedszkolakom stemplowanie listów, więc jedna z pań pozwoliła im przystawić stempel na małych karteczkach i zabrać te karteczki na pamiątkę.
Pani Naczelnik podarowała dzieciom balony i kartki pocztowe, a przedszkolaki wręczyły obu Paniom kwiaty i podziękowały za ciekawą wycieczkę. Na koniec wykonały pamiątkowe zdjęcie.
poczta gr VI

Wytworzył: K. Rendzyniak, data: brak danych