"3 Koszałki Opałki"
(Zam: 21.04.2011 r., godz. 12.59)

święto wszystkich przedszkolaków

3 Koszałki Opałki

W piątek 15.IV.2011r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji 3 Urodzin naszego patrona Koszałka Opałka. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych oraz odczytała Akt Nadania Imienia.
Dzieci z grupy III przedstawiły przygotowaną specjalnie na tę okazję inscenizację pt. „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. Następnie wszystkie dzieci i panie zaśpiewały hymn naszego przedszkola.
3 Koszałki Opałki

Pani Dyrektor wręczyła każdej grupie nagrody książkowe za udział w konkursie plastycznym o krasnoludkach.
Na zakończenie oczywiście był urodzinowy tort, którym zostały poczęstowane wszystkie dzieci. Koszałek Opałek przygotował również, jak co roku dla każdej grupy „koszałkowe zadania”, które dzieci wykonały w swoich salach. Wszystkie dzieci bardzo miło spędziły ten uroczysty dzień.

Wytworzył: M. Tkaczyk, data: brak danych
Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 21.04.2011 r., godz. 12.59