4 października 2010 r. w naszym przedszkolu odbył się rodzinny festyn podczas Uroczystego otwarcia naszego nowego placu zabaw.
(Zam: 07.10.2010 r., godz. 10.28)

Dzieci, Rodzice, Dyrekcja i Nauczyciele składają serdeczne podziękowanie Prezydentowi Miasta Legionowo Panu Romanowi Smogorzewskiemu i Radzie Miasta Legionowo za realizację projektu „Bezpieczny plac zabaw” Dziękujemy za pozyskanie na cel środków Unii Europejskiej i zapewnienie naszym wychowankom wspaniałego placu zabaw, miejsca radosnej i bezpiecznej zabawy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagają i wspierają nas w realizowaniu statutowych zadań przedszkola

uroczyste otwarcie

W naszej uroczystości udział wzięli: Prezydent Miasta Legionowo Pan Roman Smogorzewski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Janusz Klejment i radny Pan Jacek Zawada oraz proboszcz parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP ksiądz płk. Kazimierz Krużel, który poświęcił nowopowstały plac zabaw.
Na początku wszystkie dzieci zaśpiewały hymn naszego przedszkola. Dzieci z grupy V i VI przedstawiły krótkie programy artystyczne przygotowane na tę okazję. Była wspólna zabawa przy muzyce i piosenkach, którą poprowadziła pani Anita Rodak.
uroczyste otwarcie

Odbyło się również losowanie nagród książkowych związanych z wcześniejszym rozwiązywaniem zagadek, poszukiwanie ukrytych „kluczy”.
uroczyste otwarcie

Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do degustacji przygotowanego poczęstunku oraz do wspólnej rodzinnej zabawy.

Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 07.10.2010 r., godz. 10.28
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Kiliś, data: 07.10.2010 r., godz. 11.05