Festyn w parafii Matki Bożej Fatimskiej
(Zam: 16.06.2010 r., godz. 12.37)

występ przedszkolakow gr V i VI oraz stoisko w miasteczku przedszkolnym

piknik rodzinny

W sobotę , 12 czerwca 2010r. nasze przedszkole wzięło udział w Pikniku Rodzinnym „W zdrowym ciele, zdrowy duch” organizowanym przez parafię Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie. Zgodnie z programem w godzinach przedpołudniowych dzieci grupy V i kilka dziewczynek z grupy VI rozpoczęły występy legionowskich przedszkoli. Pomimo słonecznej i upalnej sceny, jaką stanowiło boisko z radością i energią zatańczyły i zaśpiewały.
piknik rodzinny

Na wszystkie dzieci czekały również inne atrakcje w stoiskach w miasteczku przedszkolnym. Nasze panie nauczycielki zachęcały do wykonania obrazków, kompozycji z plasteliny, rysowania , czy zabawy „łowienie rybek”.
piknik rodzinny

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy przybyli ze swoimi pociechami i przy okazji też się wspaniale bawili. Uczestniczyli w rajdzie rowerowym, konkursach, rozgrywkach (przeciąganiu liny) i wspólnym jedzeniu na świeżym powietrzu, a na koniec w koncercie Jerzego Połomskiego.

Wytworzył: K.Rendzyniak, data: brak danych
Wprowadził: Małgorzata Kiliś, data: 16.06.2010 r., godz. 12.37